Minulá vystoupení:

18. 5. 2019 Kabarduet v Unhošti

Není všechno Praha, co se třpytí (v oparu smogu a sazí).  Po Nadějkově se jede Johnny a Lumík podívat s představením Červená Kletba do Unhoště! Místo činu jest je na zahradě u rybníka - název prý všichni místní znají - v případě špatného počasí se přesuneme do místního kina.

14. 5. 2019 Červená kletba v Dejvické klubovně

Johnny a Lumík se vrací na místo činu, kde se odehrála premiéra Našeho veledíla. Za ten rok, co jsme tu hráli naposled se změnilo ledaccos, ale náš smysl pro humor a nadšení tvořit zůstalo nezměněno.

13. 7. 2018 Jak si najít partnera na Mighty Sounds 2018

V pátek 13.7. zahrajeme druhou polovinu našeho celovečeráku v šapitó na festivalu Mighty Sounds v Táboře. O tom, jak sbalit holku se "Mighty people" dozví v odpoledních hodinách, hned z kraje festivalu, a zbyde tak ještě dost času na praktické ukázky.

6. 2. 2018 Červená Kletba - Comeback v Dejvické Klubovně

Téměř po roce se Kabarduet vrací na prkna na místě, kde to všechno začalo.

19. 2. 2017 Kabar(du)et + Kambek divadelního dua ToŤ

Divadelní duo Toť, totiž Láďa Karda a Ondřej Zais, po třech letech slaví kambek na divadelní prkna. A to se bude dít v neděli 19. února v DDM Klamovka. Kabar(du)et tu bude jako support, aby v rámci celovečerní kombinované akce oba soubory dokázaly, že ve dvou se to lépe táhne. I celé divadlo.

26. 1. 2017 Kabar(du)et uvádí: Červená kletba v Coffé Contact

Nadčasové představení Červená kletba se uvede poprvé v novém roce na prknech podniku Coffé Contact. Ještě jste představení neviděli? Tak na to čekáte? Nebudeme to přeci hrát věčně. Už jste naše představení viděli? A máte někoho v okolí, kdo se trápí samotou, nemůže se smířit s rozbitým vztahem a nemůže si najít někoho nového? Pošlete ho za námi. Garantujeme zlepšení jejich duševního stavu na 100%. Za pouhých 100 kč za lístek může být právě naše přestavení tím bodem zvratu k lepší budoucnosti.

18. 1. 2017 Dvakrát duet: MarZ + Kabar(du)et v klubu M4

Ve středu 18. ledna se sejde Kabar(du)et s duem MarZ, které tvoří Markéta Zdeňková (kytara, zpěv, ukulele, texty) a Štěpán Janoušek (trombon, cajon, spousta zvukařských udělátek). Tento pseudokvartetní, či double duetní večer představí lehkou, optimistickou poetiku písní dua MarZ v kontrastu se sarkasmem a cynickým nadhledem ve kterém se s takovou oblibou utápí Kabar(du)et.

29. 11. 2016 Kabar(du)et uvádí: Červená kletba

Kabarduet se vrací s představením Červená Kletba na místo činu, do Dejvické Klubovny, kde si odbyla premiéru. Přijďte se v úterý 29.11. podívat a poslechnout, jak se smířit s rozchodem, jak najít nového partnera a jak lásku přežít s humorem.

21. 11. 2016 Kabar(du)et + Tomáš Cortéz = koncert v M4

Johnny a Lumík se sejdou v klubu M4, aby zahráli své vyhytralé písně z kabaretu. Doprovázet je bude spolužák z konzervy, Tomáš Cortéz: https://soundcloud.com/tomcortes/sets/tomcortes

15. 10. 2016 Červená Kletba v Nadějkově

Byli jsme pozvání Divadelním a osvětovým spolkem Fikar k vystoupení v Nadějkově. A protože se lidé rozcházejí i scházejí i na podzim, bereme tuto nabídku jako příležitost usnadnit místním divákům jejich milostné životy. Samozřejmě je to i příležitost udělat si o víkendu pěkný výlet.

17. 9. 2016 DRŽ SE FEST 2016

Týden po Aber Sometimes Festu zahrajeme druhou polovinu Červené Kletby (Jak si najít partnera) na spřáteleném fesťáku DRŽ SE FEST, který se koná na lodích na pražské Náplavce. Takže nebuď labuť a stav se, program je nabitej.

10. 9. 2016 Kabar(du)et na Ábru!

Johnny a Lumík se objeví na legendárním hlubočepském festivalu Aber Sometimes Fest, který slaví již devátý ročník. Kromě divadel se na festivale představí také kapely, tradičně pořadatelská Cílená Nejistota, premiérově mladé dámské trio Las Chubas a další.

Kabarduet zahraje na festivale první půlku Červené Kletby, tedy Jak se smířit s rozchodem.

5. 8. 2016 Červené kletba - 2. repríza

Ti z vás, kteří se účastní legendárního festivalu Povaleč, by rozhodně neměli opomenout divadelní okénko v sobotu odpoledne. Kabarduet zde zahraje kompletní představení Červená Kletba.

27. 7. 2016 Červené kletba - 1. repríza

První reprízu představení Červená Kletba odehrajeme v zimovišti všech hipsterů - v Krymské ulici. Pokud máte v životě prázdné místo, přijďte se podívat na naši zábavně naučnou přednášku a zajísté se dozvíte, jak ho naplnit. Představení začíná ve 20:00.

22. 7. 2016 Představení Jak se smířit s rozchodem

Kabar(du)et bude letošním ročníku festivalu Mighty Sounds! Dvanáctý ročník tohoto fesťáku se koná na letišti Čápův Dvůr u Tábora. Budeme hrát hned v pátek od 16:00 na Radio 1 Stage.

24. 6. 2016 Koncert tří Honzů

Přesně po roce, opět na svatého Jana, se sejdou tři Janové, spolužáci z textařského oddělení KJJ. Zazní pár písní jak z kabaretu, tak z vlastního repretoáru všech zúčastněných Honzů. Spousta hudby a hodnotné pseudointelektuální diskuse po koncertě zárukou.
Vystupují:
Johnny Dočkal
Lumík http://bandzone.cz/_86054
Jan Psohlavec http://bandzone.cz/psohlavec

26. 4. 2016 Premiéra Červené kletby

Premiéra představení Červená kletba se uskutečnila v Dejvické klubovně. Počin, který vznikal rok a půl, a který zužitkovává 58 let lidské zkušenosti se vztahy, s láskou a životem konečně spatřil světlo světa.

5. 4. 2016 Předpremiára Červené kletby

aše představení Červená kletba jsme podrobili zkouškou ohněm na půdě naší milované školy přímo před zraky našich kritických kantorů a spolužáků. Děkujeme všem, kteří se zůčastnili, a kteří nám poskytly velice cennou zpětnou vazbu. Díky vašim připomínkám sfoukneme premiéru jak po másle.

18. 3. 2016 Dvakrát duet: LeDva a Kabar(du)et v Salmovské

Na rozehřátí před premiérou vystoupil Kabar(du)et jako host na koncertě demo-folkového dua LeDva (Sára Friedlaenderová a Vojta Nejedlý). Koncert v Salmovské literární kavárně (Salmovská 2003/16) nabídl skvělou atmosféru a spousty duchaplných písní z autorské dílny Sebedrás a LeDva.

27. 9. 2014 7 fází rozchodu na DržseFestu

Na DržseFestu 2014 vystoupilo pod názvem Lumík žije naše Ad Hoc divadlo s krátkou zábavně naučnou přednáškou 7 fází rozchodu. S šibeničním termínem jednoho týdne na přípravu jsme si poradili docela bravurně.