Událost, kde se Johnny určitě objeví

událost

zavřít

Registrace emailu pro newsletter Kabar(du)et:

Zde můžete přihlásit svou emailovou adresu, aby vám mohl Kabar(du)et poslat jednou za čas nějaké novinky emailem. Zavazujeme se k tomu, že vaši emailovou adresu budeme bombardovat pouze jednou za čas a poze relevantními informacemi o naší tvorbě a o nadcházejících představeních.

Ke každému emailu je připojen odkaz, kterým lze ihned emailovou vámi zadanou adresu ze seznamu vyřadit.

Webmaster Johnny se zaručuje vlastní krví, že vaši emailovou adresu nebude poskytovat dalším osobám, a bude vám pouze zasílat relevantní maily o konání kulturních akcí.

zavřít

Budoucí vystoupení:

5. 6. 2024 Jak přežít v korporátuŽižkostel

Komunitní centrum Žižkostel má nový kabát. Letos v lednu se klub opět otevírá po náročné, několikaleté rekonstrukci, a my si staronové prostory chceme rozhodně vyzkoušet! Těšit se můžete na náš svérázný humor ve svérázném prostoru na Náměstí Barikád. Na rekonstrukci Žižkostelu můžete přispět do veřejné sbírky na adrese: https://www.donio.cz/spoluzizkostelu.

Událost na Facebooku

Lístky v síti GoOut:

https://goout.net/cs/jak-prezit-v-korporatu/szbmdyw/

Aktuálně:

Resuscitace1. 4. 2019

Kabarduet Resuscitace

Oba máme sice mnoho dalších zájmových aktivit, ale nemusíte se obávat, že bychom v divadelní sezóně 2019 úplně chyběli. Máme v plánu hned dvě představení Červené kletby, 14. května v Dejvické klubovně a a 18. května v Unhošti. A na podzim už určitě bude i premiéra nového představení o tom, jak přežít v korporádním prostředí.

Kabarduet na Štkaní 20188. 7. 2018

Kabarduet Kabarduet na Štkaní 2018

Johnny a Lumík se letos zůčastnili umělecko-punkového sympózia Štkaní 2018. Za úžasný týden nabírání inspirace a tvořením dalších písní a scén do nového kabaretu jsme zase postoupili o kousek blíže premiéře nového představení. Děkujeme moc organizátorům Štkaní za skvělou akci.

Kabarduet na Mighty Sounds 201813. 6. 2018

Kabarduet Kabarduet na Mighty Sounds 2018

V pátek 13.7. zahrajeme druhou polovinu našeho celovečeráku v šapitó na festivalu Mighty Sounds v Táboře. O tom, jak sbalit holku se "Mighty people" dozví v odpoledních hodinách, hned z kraje festivalu, a zbyde tak ještě dost času na praktické ukázky.

Tibet žije se přesouvá na podzim23. 5. 2018

Kabarduet Tibet žije se přesouvá na podzim

Osvobození Tibetu je holt operace, na kterou je třeba se řádně připravit. Proto byl letošní ročník této bohulibé akce odložen na 2. října. 

Soustředíme se na korporát!23. 3. 2018

Kabarduet Soustředíme se na korporát!

Honza a Honza se vyrazili tento víkend vyrazili soustředit do krásného prostředí jarního Příbramska. Při té příležitosti konečně položili základní kámen nového kabaretního představení, které si vezme na paškál korporátní postředí. A jelikož jsme si taky trochu vyzkoušeli límečky korporátních krys, tak máme rozhodně mnoho inspirace.

Comeback do Dejvické klubovny29. 1. 2018

Kabarduet Comeback do Dejvické klubovny

Po dlouhém mlčení se Kabarduet vrací na prkna. V úterý 6.2. si osvěžíme Červenou kletbu v Dejvické Klubovně. Mezitím se pracuje na klipu a novém představení, které sice hned tak nebude, ale základy jsou položeny. Ovšem budeme o všem podávat hlášení.

PF 20181. 1. 2018

Kabarduet PF 2018

Kabar(du)et se řítí do nového roku v plné síle a přeje vám mnoho úspěchů v lásce, ve vztahu i v životě vůbec. Už jsme si pro nový rok připravili předsevzetí, ve kterých na prvním místě stojí natočení hudebních videoklipů k některým našim písním a hned poté započne práce na novém kabaretním představení. Tentokrát si vezmeme na paškál korporátní prostředí, takže pokud máte nějaké zábavné a absurdní historky ze zaměstnání, rádi si je poslechneme. A v neposlední řadě pro vás máme nové termíny představení a koncertů.

Kabar(du)et se opět objeví na scéně zářijových festivalů8. 8. 2016

Kabarduet Kabar(du)et se opět objeví na scéně zářijových festivalů

Johnny a Lumík to po krátké prázdninové pauze opět rozjedou v sobotu 10.9. v Hlubočepích na Aber Sometimes festu (Jak se smířit s rozchodem) a o týden později, 17.9. na Rašínově nábřeží v rámci festivalu Držsefest (Jak navázat nový vztah).

Červené kletba - 2. repríza na Povaleči5. 8. 2016

Kabarduet Červené kletba - 2. repríza na Povaleči

Ti z vás, kteří se účastní legendárního festivalu Povaleč, by rozhodně neměli opomenout divadelní okénko v sobotu odpoledne. Kabarduet zde zahraje kompletní představení Červená Kletba.

Červené kletba - 1. repríza27. 7. 2016

Kabarduet Červené kletba - 1. repríza

První reprízu představení Červená Kletba odehrajeme v zimovišti všech hipsterů - v Krymské ulici. Pokud máte v životě prázdné místo, přijďte se podívat na naši zábavně naučnou přednášku a zajísté se dozvíte, jak ho naplnit. Představení začíná ve 20:00.

Kabarduet na letošním Mighty Sounds22. 7. 2016

Kabarduet Kabarduet na letošním Mighty Sounds

Kabar(du)et bude letošním ročníku festivalu Mighty Sounds! Dvanáctý ročník tohoto fesťáku se koná na letišti Čápův Dvůr u Tábora. Budeme hrát hned v pátek od 16:00 na Radio 1 Stage.

Koncert tří Honzů na svátek Jana24. 6. 2016

Kabarduet Koncert tří Honzů na svátek Jana

Přesně po roce, opět na svatého Jana, se sejdou tři Janové, spolužáci z textařského oddělení KJJ. Zazní pár písní jak z kabaretu, tak z vlastního repretoáru všech zúčastněných Honzů. Spousta hudby a hodnotné pseudointelektuální diskuse po koncertě zárukou. Vystupují: Johnny Dočkal
Lumík http://bandzone.cz/_86054
Jan Psohlavec http://bandzone.cz/psohlavec

Premiéra slavila úspěch a 1. repríza je za dveřmi1. 5. 2016

Kabarduet Premiéra slavila úspěch a 1. repríza je za dveřmi

Premiéru v Dejvické klubovně máme úspěšně za sebou. Děkujeme divákům, kteří to s námi "odbouchli". Reprízy chystáme, jen nás v tom trochu zdržuje snaha úspěšně absolvovat naše tříleté studium na KJJ. Sledujte průběžně stránky a facebook, repríza na sebe nenechá dlouho čekat.

Premiéra představení Červená kletba bude 26.4. v Dejviceké klubovně!5. 4. 2016

Kabarduet Premiéra představení Červená kletba bude 26.4. v Dejviceké klubovně!

Veřejná premiéra představení Červená Kletba se uskuteční v Dejvické klubovně (ulice generála Píky v Dejvicích). Přijďte se podívat na počin, který vznikal rok a půl a který zužitkovává 57 let zkušeností se vztahy, láskou a životem vůbec.

Kabar(du)et na koncertě s LeDva v Salmovské 18. března!13. 2. 2016

Kabarduet Kabar(du)et na koncertě s LeDva v Salmovské 18. března!

Na rozehřátí před premiérou vystoupí Kabar(du)et jako host na koncertě demo-folkového dua LeDva (Sára Friedlaenderová a Vojta Nejedlý). Přijďte si v pátek 18. března poslechnout do Salmovské literární kavárny (Salmovská 2003/16) spousty duchaplných písní z autorské dílny Sebedrás a LeDva.

Novoroční předsevzetí: Premiéra do konce března!27. 12. 2015

Kabarduet Novoroční předsevzetí: Premiéra do konce března!

Od našeho prvního a posledního vystoupení již uplynulo mnoho vody, a my stále odkládáme premiéru našeho nového vystoupení. Do nového roku vstupujeme s odhodláním, že teď již konečně to vše dáme dohormady a začneme vystupovat.

Divadlo Lumík žije se přejmenovává na Kabaret Sebedrás2. 10. 2015

Kabarduet Divadlo Lumík žije se přejmenovává na Kabaret Sebedrás

Ne, že by "Lumík žije" bylo špatné jméno, ale Johnnyho ego neuneslo, že se divadlo jmenuje po svém parťákovi (ačkoliv nejvíc práce na tom udělá samozřejmě on). Takže po dlouhém brainstormování dochází přejmenování našeho podniku na Kabaret Sebedrás. Podle Lumíkovi písničky, která jej docela dobře vystihuje. S čímž je Johnnyho ego opět nespokojené, ale už to nechce dál komplikovat.

Divadlo Lumík žije se představuje poprvé (a naposledy) v Úněticích27. 9. 2014

Kabarduet Divadlo Lumík žije se představuje poprvé (a naposledy) v Úněticích

Naše ad-hoc představení slepené v šibeničním termínu jednoho týdne pro účely festivalu DržseFest bylo úspěchem a položilo tak základ naší budoucí tvorby.